Останнім часом користувачі ОС Windows 10 часто жаліються на те, що система незалежно від їхнього бажання починає сама оновлюватися. Часто це буває в зовсім недоречний час. Один мій друг зауважив, що Windows запустив встановлення оновлень на ноутбук, який повинен був використовуватися під час концерту, рівно на 20 хвилин за п'ять хвилин до початку концерту. Погодься – це, щонайменше, свинство із боку компанії-виробника, чи не так? 😉 Отож, зараз ми поговоримо про те, як вимкнути оновлення Windows 10 назавжди.

Так, ти не помиляєшся. Не так просто примусити систему забути, що їй потрібно оновлятися кожного разу, коли їй захочеться. Але ми діємо за правилом "Не машина керує людиною, а навпаки", тому будемо вчити вінду поводитися чемно!

Існує багато різних способів вимкнути оновлення Windows 10. Але я не буду вдаватися в глибокі наукові подробиці, бо справні майстри написали кілька цікавих програм (платних і безкоштовних), які роблять усе самі, майже без людського втручання.

Пробуємо вимкнути оновлення Windows 10

Отож, переходимо на сайт site2unblock.com і звантажуємо портативну версію програми Win Updates Disabler. Можеш встановити собі повну версію програми на комп'ютер, але навіщо, якщо ти скористаєшся нею лише один раз?

Запустивши програму, ти побачиш кілька функцій, які вона може виконати. Найперша зверху, власне, дозволяє вимкнути оновлення Windows 10. Також ти можеш вимкнути центр безпеки Windows, вбудований антивірус і файрвол. Це теж непогана опція, якщо ти користуєшся іншим нормальним антивірусом.

Кілька антивірусів на одній системі – погана ідея. Найчастіше вони починають "ловити" один одного і помічати як вірус. З іншого боку, якщо антивірус "розумний", як, наприклад, я це помітив у випадку із Avast Antivirus, то він, виявивши в системі інший антивірус, просто перемикається в пасивний режим, тобто що він є, що радіо слухаєш

Як вимкнути оновлення Windows 10

Далі просто тисни кнопку Apply Now і перезавантажуй систему. Більше нічого не потрібно робити – все уже зроблено за тебе 😉

Ось так просто можна вимкнути оновлення Windows 10. Якщо виникають запитання, пиши в коментарях – я завжди радий, коли мені хтось пише.

На все добре!