Історія плаґіна

Spitfire Audio LABS у минулому – це лінійка невеличких експериментальних бібліотек звуків, кожна з яких коштувала умовних 3$, а також вимагала для своєї роботи повної версії семплера NI Kontakt (400$). У певний період вона зникла із сайту, а розробники обіцяли повернути її в новому вигляді.

Тепер LABS – це обширний набір бібліотек, які язик не повертається назвати експериментальними, оскільки вони дуже якісні, а також усі бібліотеки об'єднані в один власний безкоштовний плаґін Spitfire Audio LABS, тобто в результаті ти взагалі нічого не платиш, а маєш широкий вибір звуків для продуктивної роботи абсолютно безкоштовно.

Вміст бібліотеки (список)

На сьогодні (травень 2022) доступні 48 бібліотек LABS (відсортовані від найновішої до найстарішої):

 1. Cello Moods
 2. Micah's Choir
 3. Astral Forms
 4. Glass Piano
 5. Christmas
 6. LA Atmos
 7. Electric Guitars
 8. Siren Songs
 9. Ondes Musicales
 10. Synth Strings
 11. Organic Textures
 12. Bass Guitar
 13. Autoharp
 14. Percussion
 15. Pipe Organ
 16. Tape Orchestra
 17. Lap Steel
 18. Guitar Harmonics
 19. Arctic Swells
 20. Textural Pads
 21. Monochord
 22. Piano Pads
 23. Mandolin
 24. Granular Whalesong
 25. Tundra Atmos
 26. Trumpet Fields
 27. Rare Groove Piano
 28. Strings 2
 29. Opia
 30. Moon Guitar
 31. London Atmos
 32. Hand Bells
 33. Music Box
 34. Dulcimer
 35. Pedal Pads
 36. Modular Piano
 37. Peel Guitar
 38. Scary Strings
 39. Synth Pads
 40. Choir
 41. Frozen Strings
 42. Charango
 43. Electric Piano
 44. Amplified Cello Quartet
 45. Drums
 46. Soft Piano
 47. Strings

Опис бібліотек

Cello Moods

Cello Moods

Колекція емоційних мікро-виконав від знаменитої народної віолончелістки Еліс Аллен. Виберіть один із чотирьох "настроїв", щоб без зусиль перевести кожне почуття в звук — від жахливої напруги до неперевершеного трепету.

Звантажити бібліотеку Cello Moods Звантажити

До списку ↑

Micah's Choir

Micah's Choir

Під час пандемії кінематографічний поп-квартет Sons of Serendip виявився не в змозі виступити. Звернувши свої таланти до семплування, провідний аранжувальник Кордаро Родрігес і вокаліст Міка Крістіан записали захоплюючу колекцію вокальних виступів, направляючи душевний біль і емоції в кожну ноту.

Звантажити бібліотеку Micah's Choir Звантажити

До списку ↑

Astral Forms

Astral Forms

Ефірна колекція звуків, створених за допомогою вокалу, контрабасу, електрогітари, саксофонів тощо. Виконані талановитою групою музикантів і створені командою Spitfire Audio, вони варіюються від красивих і зачаровуючих до темних і атмосферних — ідеально підходять для додання глибини та характеру вашим партитурам.

Створено у співпраці з благодійною організацією Abram Wilson — організацією, яка займається наданням рівних можливостей для недостатньо представлених талантів у музичній індустрії.

Звуки: Naima Adams · Emma Johnson · Plumm · Sans Soucis · David Austin Grey · Daniel Kemshell · Joe Downard · Shereece Storrod.

Звантажити бібліотеку Astral Forms Звантажити

До списку ↑

Glass Piano

Glass Piano

Улюблене фортепіано легендарного композитора Філіпа Гласса, записане в його будинку в Нью-Йорку. На цьому фортепіано написана вся його композиційна робота за останні 30 років, включаючи перші роботи «Фортепіанні етюди», усі його номіновані на премію «Оскар» партитури до фільмів та сотні інших композицій. Відкрийте для себе унікальну звукову індивідуальність цього baby grand з різноманітними звуками — від класичних і красивих до м’яких і атмосферних.

Звантажити бібліотеку Glass Piano Звантажити

До списку ↑

Christmas

Christmas

Довершена різдвяна колекція LABS Christmas має все необхідне, щоб додати святкового настрою до ваших композицій. Ознайомтеся з різноманітними класичними інструментами, включаючи дзвіночки на санях, трубчасті дзвіночки та глокеншпіль, а також крижані глісандо, веселі свистки та тихий шепіт, записаний із тріском вогнища.

Звантажити бібліотеку Christmas Звантажити

До списку ↑

LA Atmos

LA Atmos

Ці унікальні текстури, записані на вулицях Лос-Анджелеса командою некомерційної радіостанції Лос-Анджелеса, дублаб, захоплюють ритм серця міста. LA Atmos пропонує цілий ряд польових записів, натхнених техніками musique concrète — від цвіркунів і натовпу до сирен і гелікоптерів — деформованих і оброблених, щоб створити як мелодійні, так і ударні звукові ландшафти, доповнені рядом вбудованих спеціальних елементів керування.

Звантажити бібліотеку LA Atmos Звантажити

До списку ↑

Electric Guitars

Electric Guitars

Універсальна колекція класичних гітар із різноманітними стилями, від темних рок-тонів до блюзу; від поп та інді до тонів, просякнутих хорусом 80-х. Ці динамічні звуки, тривалі ноти й унікальні ритми гри можна застосувати до інді-партитур, поп- та рок-музики, ностальгії 80-х тощо.

Звантажити бібліотеку Electric Guitars Звантажити

До списку ↑

Siren Songs

Siren Songs

Створена у співпраці з футуристичною народною художницею Лірою Прамук, ця колекція емоційних вокальних дронів, співів, синхронізованих з темпом ритмів і педів була створена з використанням записів з її дебютного альбому «Fountain» — повністю зі звучання власного голосу артистки. Ці експериментальні текстури привнесуть у ваші треки людський відтінок з натяком на інопланетну обробку, що є свідченням безмежних можливостей людського голосу.

Звантажити бібліотеку Siren Songs Звантажити

До списку ↑

Ondes Musicales

Ondes Musicales

Створені у співпраці з професійним ондістом і композитором Джошем Семансом, ці потойбічні звуки були отримані з приголомшливого виготовленого на замовлення ondes musicales — рідкісного, виразного електронного інструменту, який популярно використовується в науково-фантастичних партитурах, культових інді-записах і незліченних класичних творах. Зробіть хвилі за допомогою цих ретельно підібраних пресетів, створених із застосуванням низки методів обробки, включаючи модульний, гранульований синтез і гітарні педалі.

Звантажити бібліотеку Ondes Musicales Звантажити

До списку ↑

Synth Strings

Synth Strings

Ці класичні синтетичні текстури були створені на основі сумнозвісного Solina String Ensemble — струнного синтезатора 70-х років, який використовувався на незліченних культових диско та рок-записах. Від нечітких, теплих вібрацій до яскравих ударів, які прорізають мікс, LABS Synth Strings були записані в штаб-квартирі Spitfire Гаррі Вілсоном і Ханною Робертс-Оуен, і поставляються в комплекті із семплованою модуляцією та обробленими педами у стилі Blade Runner.

Звантажити бібліотеку Synth Strings Звантажити

До списку ↑

Organic Textures

Organic Textures

Додайте звук природи до свого треку або партитури за допомогою цього приголомшливого вибору текстур, схожих на синтезатор, створених із польових записів органічних джерел. Зроблені в англійській сільській місцевості, зразки грому, дощу, вітру та співу птахів були об’єднані та оброблені власним композитором Spitfire Audio Деном Кіном, щоб створити цей справді унікальний набір атмосферних звукових пейзажів.

Звантажити бібліотеку Organic Textures Звантажити

До списку ↑

Bass Guitar

Bass Guitar

Ці класичні басові звуки, починаючи від плавних і душевних, закінчуючи енергійними й драйвовими, були записані Лео Вайаттом із Spitfire Audio та повторно підсилені за допомогою старовинного Ampeg у Hackney’s Premises Studios. Ця універсальна класика LABS з чотирма пресетами та сімома елементами керування додасть вашим трекам глибини та ритму.

Звантажити бібліотеку Bass Guitar Звантажити

До списку ↑

Autoharp

Autoharp

Розширте свою звукову палітру з цією автоарфою, новою основою вашої фолк-натхненої партитури або треку. Зібраний, пограний і майстерно записаний композитором Крістіаном Хенсоном у Castlesound Studios, інструмент також має додатковий сигнал ефектів, отриманий шляхом подачі автоарфи через старий підсилювач VOX, для більш жорсткого звучання переосмисленого класичного інструменту.

Звантажити бібліотеку Autoharp Звантажити

До списку ↑

Percussion

Percussion

Цей неймовірно різноманітний вибір ударних інструментів стане основою для вашого наступного треку, як для створення медіа, так і для електронного виробництва. Від основних барабанних хітів до шейкерів, тимбалів, ковбелів і конг — ці інструменти були майстерно записані продюсерами та мультиінструменталістами Едвардом Скаллом та Себастьяном Труменом у Rosewood Studios, Великобританія — студії, спеціально створеній для бездоганних записів на ударних.

Звантажити бібліотеку Percussion Звантажити

До списку ↑

Pipe Organ

Pipe Organ

Дослідіть різноманітну звукову палітру основного елемента кінематографічного озвучування — від ефірної до величної краси. Записаний Ангусом Робертс-Кері з Spitfire Audio у його місцевій церкві, цей орган був розроблений у співпраці з спільнотою Pianobook. Виберіть із семи різноманітних пресетів, спеціально підібраних із комбінації стопів та педів.

Звантажити бібліотеку Pipe Organ Звантажити

До списку ↑

Tape Orchestra

Tape Orchestra

У січні 2020 року ми відібрали низку оркестрових та синтетичних записів і передали їх через попередньо завдані касети та ленти за допомогою олдскульної Tascam Portastudio. Стрічки були зморщені, щоб створити спотворені текстури, викликаючи відчуття крихкості та ностальгії.

Звантажити бібліотеку Tape Orchestra Звантажити

До списку ↑

Lap Steel

Lap Steel

Виконані та записані композитором і продюсером Харпалом Мудхаром, ці надихаючі текстури та щипки були створені з використанням старовинної гітари з металевими струнами, яка проходить через чудові дилеї та реверберації, виводячи інструмент за межі традиційного кантрі та bluegrass. Завдяки широкому протяжному звуку, Lap Steel можна використовувати поряд з органними та електронними елементами як цікаву альтернативу гітарі.

Звантажити бібліотеку Lap Steel Звантажити

До списку ↑

Guitar Harmonics

Guitar Harmonics

Приголомшлива підбірка щипків, зациклених хвостів і деформацій, створених з гітарних гармонік — у виконанні саундмейкера Spitfire Лео Вайатта на своєму надійному Epiphone EJ200. Ці універсальні текстури доповнять як електронну музику, так і інді-музику.

Звантажити бібліотеку Guitar Harmonics Звантажити

До списку ↑

Arctic Swells

Arctic Swells

Змішавши підйоми та падіння двох інструментів — скрипки та американської народної флейти ручної роботи, — музикант і звукорежисер Джон Мейєр створив цей унікальний гібридний інструмент. Результатом запису з використанням Neumann KM84s та Coles 4038s, для закритого звуку, є крижані, хвилясті здуття та затухання, а понижені семпли створюють низькі, стійкі дрони.

Звантажити бібліотеку Arctic Swells Звантажити

До списку ↑

Textural Pads

Textural Pads

Натхнений науково-фантастичними саундтреками через локдаун, розробник Spitfire Audio Марк Саммерелл засемлував у своїй домашній студії кілька інструментів — бас-гітару, калімбу, віолончель та вокал. Поєднуючи ці звуки з синтезаторами від розробника Харнека Мудхара, він використав індивідуальні дрібні ефекти, щоб перетворити свої записи на потойбічні текстури.

Звантажити бібліотеку Textural Pads Звантажити

До списку ↑

Monochord

Monochord

У нашій другій співпраці з Національним театром ми працювали з оскароносним композитором Стівеном Уорбеком, щоб зняти цей унікальний мікротональний інструмент, який склав основу для його пісні для хіта 2019 року "Translations". Він має різні стилі гри та ефекти, включаючи plucks, swipes, sustained paddling strums і warped presets, створюючи виразно вісцеральні текстури.

Звантажити бібліотеку Monochord Звантажити

До списку ↑

Piano Pads

Piano Pads

Ці позачасові амбіентні педи та хвилі були створені з окремих фортепіанних звуків, творчо викривлених із застосуванням методів spring реверберації, перехресного загасання, реверсування та розтягування по часу співзасновником Spitfire Крістіаном Хенсоном.

Звантажити бібліотеку Piano Pads Звантажити

До списку ↑

Mandolin

Mandolin

Записавши у штаб-квартирі Spitfire, ми охопили повний діапазон тонів цього класичного інструменту — від медіаторних і пальчикових до тремоло та ансамблю. Використовуйте його, щоб підкреслювати гітарні лінії або додати текстури та життєвої сили оркестровим елементам.

Звантажити бібліотеку Mandolin Звантажити

До списку ↑

Granular Whalesong

Granular Whalesong

Приголомшливі записи китових співів, трансформовані за допомогою гранульованого синтезу. Ця колекція чарівних текстур була створена за замовленням Національного театру та композитора Джерека Бішоффа, що послужило основою його захоплюючої музики для сценічної адаптації «Океан на кінці провулку» Ніла Геймана.

Звантажити бібліотеку Granular Whalesong Звантажити

До списку ↑

Tundra Atmos

Tundra Atmos

На різних зйомках у Північній півкулі для тундри Альбіону ми зафіксували природні звуки майже безшумного середовища — потоки лави у вулканічних внутрішніх районах Ісландії, плесування шотландського озера та густого естонського лісу — оброблені та деформовані для створення атмосферних текстур.

Звантажити бібліотеку Tundra Atmos Звантажити

До списку ↑

Trumpet Fields

Trumpet Fields

Записана на нашій сухій сцені в Spitfire Studios, ця кружляча, гулка латунь додасть теплоти та тонкого руху до ваших партитур. У Trumpet Fields є два дивовижні трубачі, які виконують м’які довгі ноти з різноманітними дрібними елементами — від double tonguing до slow bends. Виберіть із п’яти різних ревербераторів, щоб створити свої власні унікальні атмосферні текстури.

Звантажити бібліотеку Trumpet Fields Звантажити

До списку ↑

Rare Groove Piano

Rare Groove Piano

Ще одна старовинна перлина, записана в Spitfire Studios, це електричне піаніно Vox переповнене ностальгією. Легко змішуйте пресети електричного фортепіано, бас-гітари та електроклавесина, а також підсилюйте вібрато для неперевершеної атмосфери фанку 60-х.

Звантажити бібліотеку Rare Groove Piano Звантажити

До списку ↑

Strings 2

Strings 2

Доповнюючи LABS Strings 2018 року, цей другий розділ пропонує вам три нові техніки гри — Pizzicato, Bartok Pizz та Swells Ensembles — у виконанні чотирнадцяти найкращих струнників Лондона в штаб-квартирі Spitfire. Ці струни, зведені співзасновником Spitfire Полом Томсоном, додадуть вашій музиці текстуру та живість.

Звантажити бібліотеку Strings 2 Звантажити

До списку ↑

Opia

Opia

У дусі творчої співпраці ми надаємо вам колекцію унікальних звукових текстур, створених із звукових семплів Олафура Арнальдса та артистів, які виступають на його лондонському фестивалі Opia: Kiasmos, VAAL, Rhye, Poppy Ackroyd, Högni & Ensemble, Grandbrothers,Hania Rani і Josin. Кожен виконавець подав зразок, який щось означає для нього — від звуків ковзань до фортепіано — зіпсований та деформований нашою командою експертів, щоб створити абсолютно нові й нетрадиційні звуки.

Звантажити бібліотеку Opia Звантажити

До списку ↑

Moon Guitar

Moon Guitar

Пориньте в чарівний резонанс китайської місячної гітари. Записаний Крістіаном Хенсоном і Себом Труменом на конденсаторний мікрофон Neumann M149, він містить патчі соло, ансамблю та тремоло, додаючи текстури та краси вашій музиці.

Звантажити бібліотеку Moon Guitar Звантажити

До списку ↑

London Atmos

London Atmos

Надихнувшись Musique Concrète, Jon Hopkins & Burial, інженери Spitfire Гаррі та Джесс вийшли на вулиці Лондона із Sennheiser MKH418, щоб передати дух столиці. Від скрипу дверей до звуків міського трафіку, ці польові записи були сформовані, щоб надати вам повний звуковий ландшафт — перкусію, педи й атмосферні лупи, готові для створення власних звуків.

Звантажити бібліотеку London Atmos Звантажити

До списку ↑

Hand Bells

Hand Bells

Додай до своєї музики нотку блискучої магії. Багато років тому ми розкинули добірку дзвіночків по офісу Spitfire, дзвонячи в будь-який момент. Почувши потенціал їх семплування, ми взяли їх у студію Spitfire, додавши вібрато та примарні ефекти.

Звантажити бібліотеку Hand Bells Звантажити

До списку ↑

Music Box

Music Box

Відкрий для себе чарівні звуки двох музичних скриньок: одна створена та виконана відзначеною нагородами композиторкою та художницею Ханною Піл, що була використана в її музиці до серіалу «Гра престолів: Останній дозор» — створена вручну, надрукована на папері за допомогою дирокола, звук котіння паперу через бокс, що додає красиву текстуру; інший семплований у Spitfire Studios на фортепіано, для додаткового резонансу.

Звантажити бібліотеку Music Box Звантажити

До списку ↑

Dulcimer

Dulcimer

Два типи цимбал, записані композитором і засновником Spitfire Audio Крістіаном Хенсоном. Він випробував низку технік гри, щоб відобразити універсальність інструмента. Вибирай молоткові для круглого теплого тону, пальцем або тремоло для більш металевого звучання та відкрий для себе чарівну якість міні-цимбал із глісандо.

Звантажити бібліотеку Dulcimer Звантажити

До списку ↑

Pedal Pads

Pedal Pads

У 2018 році Крістіан пропустив фортепіано Wurlitzer та гітару через педалі ефектів, включаючи педаль Plus компанії Gamechanger Audio, яка продовжує будь-який звук на невизначений термін, створюючи ефект м’якого педа. Відкрий для себе дев'ять патчів ambient-педів, ідеальних для всіх твоїх dream-секвенцій.

Звантажити бібліотеку Pedal Pads Звантажити

До списку ↑

Modular Piano

Modular Piano

У січні 2019 року Крістіан Хенсон спробував семплувати два свої фортепіано – Schimmel і Wurlitzer, передаючи сигнал через свою модульну установку — набір аналогових реверберацій, затримок та інших речей — щоб дати тобі дванадцять унікальних атмосферних звуків із індустріальним відтінком.

Звантажити бібліотеку Modular Piano Звантажити

До списку ↑

Peel Guitar

Peel Guitar

Засемплований Крістіаном Хенсоном у 2006 році, цей класичний інструмент використовувався в усіх його партитурах і, незважаючи на свою простоту, є його улюбленим. Створений за допомогою Fender Telecaster, який живиться через 15-ватний вінтажний твідовий підсилювач з відтінком вібрато, тремоло та дисторшну, тобі пропонується звук гітари, що є синонімом британської інді-музики.

Звантажити бібліотеку Peel Guitar Звантажити

До списку ↑

Scary Strings

Scary Strings

Ці захоплюючі еволюції струн були джерелом натхнення для створення бібліотек Spitfire Evolutions, народжених потребою в тонких змінах текстур. У виконанні невеликого ансамблю струнників розробник дає тобі три характерні пресети: Cool, який створює крижані обертони; Sustain, для довших нот; і Stretched, для тривожного ефекту витягування, від якого волосся стане дибки.

Звантажити бібліотеку Scary Strings Звантажити

До списку ↑

Synth Pads

Synth Pads

Записаний у травні 2018 року інженерами Spitfire Гаррі Вілсоном та Харнеком Мудхаром, LABS Synth Pads було створено з використанням колекції синтезаторів Крістіана Хенсона, якій дуже заздрять. Вони наповнили п’ять старовинних синтезаторів за допомогою реверберації, гітарних педалей і набору підвісного спорядження, щоб створити неперевершений небесний звуковий всесвіт!

Звантажити бібліотеку Synth Pads Звантажити

До списку ↑

Choir

Choir

У червні 2017 було засемпловано вокал вибраних співаків Еріка Вітакра в Лондонській Air Studios, щоб створити першу в історії Spitfire хорову бібліотеку, куратором і диригентом якої є Ерік Вітакр. LABS Choir містить хорові зразки, що постійно змінюються, створені шляхом поєднання трьох еволюцій з цієї епічної вокальної енциклопедії — текстури вплітаються та виходять одна з одної та постійно розвиваються під час гри, надаючи тобі нескінченне натхнення.

Звантажити бібліотеку Choir Звантажити

До списку ↑

Frozen Strings

Frozen Strings

LABS Frozen Strings була іскрою натхнення, яка привела до створення однієї з найвідоміших бібліотек Spitfire — Albion V Tundra. Маючи всього шість струнних гравців, записаних у холодний день у січні 2015 року, Крістіан Хенсон вирішив створити звук надзвичайної краси, який би вписувався в низьке сіре небо — прекрасне sul tasto є захоплюючою родзинкою.

Звантажити бібліотеку Frozen Strings Звантажити

До списку ↑

Charango

Charango

Charango — андський інструмент, схожий на гітару — був записаний у 2006 році Крістіаном Хенсоном на мікрофон KM184 у його квартирі в Сохо, на якому грав його брат Джо. Це був інструмент, який надихнув Крістіана та Пола на створення Spitfire Audio.

Звантажити бібліотеку Charango Звантажити

До списку ↑

Electric Piano

Electric Piano

Це легендарне старовинне електричне піаніно є класикою, записаною та розробленою на студії Spitfire Studios. Використовуй його, щоб писати джазові мелодії або додати теплі, ніжні тони до своєї музики.

Звантажити бібліотеку Electric Piano Звантажити

До списку ↑

Amplified Cello Quartet

Amplified Cello Quartet

LABS Amplified Cello Quartet був записаний Крістіаном Хенсоном та Гаррі Вілсоном у 2017 році у штаб-квартирі Spitfire. Крістіан грав зі звуком під час живих записів, використовуючи педалі ефектів, з віолончелями в одній кімнаті та підсилювачами в іншій.

Звантажити бібліотеку Amplified Cello Quartet Звантажити

До списку ↑

Drums

Drums

Ці барабани, записані в штаб-квартирі Spitfire у 2012 році з використанням найсучасніших мікрофонів, демонструють таланти барабанщика Олівера Уотона та інженера Стенлі Габріеля. Грай та створюй чудову ударну партію — там-бум-тсс!

Звантажити бібліотеку Drums Звантажити

До списку ↑

Soft Piano

Soft Piano

Записаний на сухій сцені Air Edel Studios в Лондоні, цей інтимний звук став улюбленим музикантами та композиторами по всьому світу. М’який тон досягається шляхом розміщення тонкої смужки фетру між молотками і струнами.

Звантажити бібліотеку Soft Piano Звантажити

До списку ↑

Strings

Strings

Чотирнадцять найкращих лондонських струнників, записаних у Spitfire HQ Гаррі Вілсоном. Цей ансамбль був знятий за допомогою широкого спектру мікрофонів, включаючи вінтажний BBC AXB1.

Звантажити бібліотеку Strings Звантажити

До списку ↑

Якщо раптом у тебе виникнуть труднощі під час звантаження чи встановлення бібліотеки Spitfire Audio LABS, то переглянь офіційну документацію – розробники дуже докладно описали процес встановлення: https://www.spitfireaudio.com/labs/getting-started