MODO Drum – набагато більше, ніж звичайна бібліотека семплів ударних. Технологія модального синтезу IK Multimedia та оптимізований звуковий механізм використовують макропідхід для створення справжнього звуку барабанів. Замість того, щоб зосередитися виключно на кінцевому звучанні, вони дуже детально розглянули кожен параметр, який щось приписує кінцевому звуку.

Ти маєш повний контроль над розмірами, матеріалами, обшивкою, палками, стилем гри тощо. Звук, який ти отримуєш, є результатом цих виборів, того, як вони взаємодіють один з одним, а також акустики кімнати. Це привносить більше людського елемента, ніж інше схоже програмне забезпечення для барабанів.

При бажанні можеш спробувати інші бібліотеки ударних – список ось тут.

Шалена кількість налаштувань також негативно впливає в питанні навантаження на систему, але навіть на 6-7-літніх комп'ютерах це не так помітно. Єдиний нюанс – процесор повинен підтримувати розширення AVX, інакше MODO Drum просто не встановиться. Всі процесори лінійки i3-i5-i7, що не старші за третє покоління, а також процесори AMD аналогічної потужності підтримують ці розширення, тому проблеми можуть виникнути лише на зовісм древніх машинах.

MODO Drum Custom Shop – так звана демонстраційна версія плаґіна, яка включає лише один набір ударних – Studio, але налаштування самого плаґіна зовсім не обрізані, присутні всі опції без обмежень. У той же час повна версія включає 13 наборів ударних і коштує 300$. Також ти можеш просто докупити будь-який із наборів за 50$. Решту інформації можеш глянути на офіційному сайті IK Multimedia, оскільки у статті мова йшла лише просто безкоштовну версію MODO Drum Custom Shop.

Можливості MODO Drum CS

Студійні акустичні ударні із 6-ти елементів із можливістю розширення. Матеріал корпусу – лакована береза.

Набір:

  • Kick: 22" x 18"
  • Toms: 10" x 9", 13" x 11"
  • Floor Toms: 15" x 15", 19" x 17"
  • Snare: 14" x 5"

Загальний набір – 6 елементів плюс тарілки.

Звантажити MODO Drum Custom Shop Звантажити