Меню категорій

Monster Drum (VST-ударні)

Універсальний плаґін барабанів, який містить колекцію ударних з регулярними оновленнями жанрової бібліотеки.
Категорії: DAW, VST, бібліотеки

Monster Drum – це фантастично універсальний плаґін для барабанів, розроблений Monster DAW. Він містить величезну колекцію аналогових ударних з регулярними оновленнями звуку та новими комплектами розширення.

Відразу готовий до роботи

Усі набори ударних попередньо зміксовані та готові до використання в проєкті. Це сильно заощаджує час під час створення треку у твоїй DAW. Просто завантаж плаґін Monster Drum і вибери набір, який підходить для твоєї пісні. Ти завжди зможеш налаштувати його пізніше.

При бажанні можеш спробувати інші бібліотеки ударних – список ось тут.

Корисною є функція багатоканального виходу, яка дозволяє направляти кожен елемент барабана на іншу доріжку мікшера твоєї цифрової аудіо робочої станції.

Підходить кожному

Незалежно від того, чи ти рок- або метал-музикант, R'n'B або хіп-хоп продюсер, співак/автор пісень, складаєш джазову, акустичну чи будь-яку іншу музику, ти побачиш, що Monster Drum стане твоїм віртуальним ударним помічником нон-стоп.

Постійні оновлення

Найцікавіше у цьому інструменті те, що він ніколи не має постійної версії, як інші подібні плаґіни – як обіцяє розробник, нові набори ударних до нього з'являтимуться мало не кожного тижня/місяця! І я особисто в цьому переконаний, адже після першого мого знайомства із плаґіном два місяці тому, сьогодні я побачив, що дійсно з'явилися ще дві нові бібліотеки. Це просто мега-робота індонезійського музичного продюсера, який безкоштовно пожертвував усі комплекти в Monster Drum, щоб показати, що вони дбають про інших продюсерів, які повинні мати змогу створювати чудову музику, не витрачаючи грошей.

Звантажити Monster Drum Звантажити

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.