Apisonic Labs презентує Speedrum Lite – безкоштовний семплер ударних у форматах VST , VST3 та AU для цифрових аудіо робочих станцій у Windows, macOS та Linux. Якщо ти вже знайомий/ма із Sitala від Decomposer, то виявиш, що між цими двома плаґінами не так вже й багато відмінностей. Тому можна обрати для себе або один, або інший.

Можливості Speedrum Lite

Speedrum Lite — це чудовий плаґін для семплера ударних. Він має шістнадцять барабанних педів та до шістнадцяти окремих аудіовиходів. Це означає, що ти можеш підключити кожен барабанний канал до іншого аудіоканалу в мікшері DAW для подальшої обробки.

При бажанні можеш спробувати інші бібліотеки ударних – список ось тут.

Кожен барабанний слот має огинаючу гучності з часами атаки, утримання та відпускання, які можна регулювати. Це зручно для посилення ударного барабана із занадто великим загасанням або пом’якшення перехідного процесу хай-хета для ефекту, схожого на шейкер. Користувач також може редагувати початок і кінець завантаженого семпла, а також його гучність, панорамування та висоту звуку. Для формування тону передбачено декілька фільтрів, а ручка «Velocity» керує динамічною реакцією кожного педа.

Більшість із цих налаштувань чітко відображаються на великому дисплеї форми сигналу над ручками керування. Це приємний штрих, а інтерфейс користувача в цілому акуратно розроблений. Користувач може змінити розмір графічного інтерфейсу від 60% до 200% зі спадного меню.

Ще одна цікава річ у Speedrum Lite – перегляд усіх семплів у теці за допомогою стрілок у верхньому правому куті інтерфейсу. Постав семпл на барабанний пед, а потім просто переглянь звуки в тій самій теці, щоб знайти ідеальний для твого треку.

Speedrum Lite може завантажувати семпли у форматах WAV, AIF, FLAC, MP3 та OGG. Він працює як плаґін VST, VST3 та AU на будь-якому сумісному хості на всіх трьох основних операційних системах (Windows/macOS/Linux). Доступні різні варіанти завантаження, включаючи портативну версію плаґіна з ручним інсталятором.

Звантажити Speedrum Lite Звантажити