Jamstix — ще один цікавий погляд на концепцію «віртуального барабанщика». Він випускається в різних версіях за різними цінами, одну з яких можна безкоштовно завантажити та використовувати.

Використовуй безкоштовно

Безкоштовна версія Jamstix пропонує обмежену кількість шарів velocity та менше наборів ударних, ніж його платні аналоги. У ньому також відсутній експорт MIDI, налаштування комплектів ударних та кілька інших розширених функцій.

При бажанні можеш спробувати інші бібліотеки ударних – список ось тут.

Тим не менш, він чудово підходить як плаґін VST для барабанів, зручний для початківців. Він поставляється з вісьмома моделями барабанщиків, кількома стилями гри та 200 семплами ударних, які допоможуть тобі розпочати створення музики.

Імітація живого виконання

Особливість цього плаґіна – незвичний підхід до побудови партії. Забудь про функцію humanize – цей інноваційний віртуальний барабанщик має поглиблене моделювання в реальному часі різних жанрів і барабанщиків з їхніми власними звичками, акцентами, відчуттям часу та характеристиками наповнення. Відкинь статичні MIDI-петлі та легко створюй реалістичні ударні виступи з неперевершеними нюансами, відчуттями та динамічною чуйністю.

Ти можеш накидати партію ударних мишкою просто у плаґіні, можеш підключити його на midi-доріжку, а можеш просто грати на midi-інструменті, незалежно від того, чи то електронні барабани, чи проста midi-клавіатура – Jamstix в реальному часу генерує затримки та заповнення так, що звучання нагадуватиме гру реального ударника, модель якого ти обереш. Такої можливості я не зустрічав у жодному іншому плаґіні.

Розробник настільки впевнений, що Jamstix стане незамінним інструментом ударних для твоїх музичних творів, що пропонує тобі зменшену версію безкоштовно!  Це не демо-версія, це повноцінний інструмент, який лише має трішки менше можливостей. Немає гальмування звуку, обмежень у часі, реєстрації електронною поштою. Якщо ти коли-небудь вирішиш придбати повну версію, просто підключи свій ключ клієнта в інструмент менеджера, і безкоштовна версія буде оновлена до повної версії двома клацаннями миші.

Звантажити Jamstix Free Звантажити