Перш за все хочу наголосити, що робоча станція Roland GW-8 коректно працює лише з електронними носіями (флешками) місткістю не більше ніж 2 Гб. Якщо ти "згодував" їй флешку більшої місткості, і в тебе щось не працює – ти вже знаєш, чому.

Перш ніж працювати з інформацією, флешку треба правильно підготувати для роботи із пристроєм. Для цього встановлюємо її в гніздо інструмента зліва під кришкою і починаємо клацати кнопочки:

Натискаємо кнопку
Натискаємо кнопку "Меню"

Натискаємо кнопку

За допомогою колеса
За допомогою колеса "Value" або кнопок зі стрілками вверх-вниз обираємо 7-й пункт "Utility".
Підтверджуємо кнопкою
Підтверджуємо кнопкою "Enter"
Назвімо це діалогове вікно
Назвімо це діалогове вікно "Вікно 1", воно знадобиться нам ще як мінімум тричі.

У даному вікні обираємо за допомогою кнопок зі стрілками пункт "USB Memory Format" і підтверджуємо кнопкою "Enter". Система перепитає, чи дійсно ти хочеш форматувати пам'ять, адже з неї будуть видалені ВСІ файли!!!

Форматуємо...

Тиснемо ще раз "Enter", ми ж вибрали цю флешку спеціально для свого інструмента! За деякий час флешка буде відформатована і готова для роботи. Це буде добре помітно по тому, що назва флешки зміниться на "GW-8" (коли ти під'єднаєш її до комп'ютера), а також на ній з'явиться тека "ROLAND", а в ній іще п'ять тек:

Тека "Roland"
Вміст теки "Roland"

Тепер все дуже просто. Щоб експортувати стилі з інструмента на флешку, заходиш у Вікно 1 (те, що я просив запам'ятати, заходиться тим самим шляхом), у ньому обираєш пункт "Export…", а потім "STYLE" і підтверджуєш кнопкою "Enter". Усі стилі збережуться на флешку у теку "STYLE":

Експорт стилів

Так само з імпортом стилів у робочу станцію: зберігаєш стилі на флешку в теку "STYLE", заходиш на інструменті у Вікно 1, обираєш пункт "Import…", потім пункт "STYLE" і підтверджуєш кнопкою "Enter":

Імпорт стилів

Готово, насолоджуйся новими стилями 😉