Меню категорій

YouTube Kids – “чистий” ютуб для дітей.

Чистий від реклами додаток для перегляду відеороликів твоїми дітьми. Youtube Kids – бережи дитячі нерви від нав'язливої реклами!
Категорії: Інтернет

Приходжу я ввечері додому з роботи, і мої діти обступають мене із проханнями "Татку, дай планшетика! Дай телефончика!" Не кидайте в мене камінням – так, я неправильний тато, мої діти змалку сидять в інтернеті ?

Та суть цієї статті не в тому, який я поганий батько, а в тому, що мене завжди цікавило питання, як обмежити кількість реклами в YouTube, за допомогою якого мої чада дивляться мультики та дитячі передачі, оскільки дитині важко пояснити, що треба трішки зачекати, щоб тьотя в планшеті розказала, як заробити мільйон за два тижні, аж потім буде наступна серія "Фіксиків".

Нещодавно я натрапив на дуже класний проект – Youtube Kids. Що воно таке? Справжній дитячий ютуб. Практично без реклами (насправді я ще не бачив у цьому додатку жодної реклами, але на деяких ресурсах пишуть, що реклама все-таки присутня, але ретельно перевіряється). На YouTube Kids, наприклад, не дозволена реклама продуктів харчування або напоїв, відеоігор, а також рекламні ролики, призначені для дітей від 12 років, або клікабельна реклама.

Для початку ти просто входиш у свій Google-аккаунт, потім створюєш кожній дитині профіль:

YouTube Kids

YouTube Kids

Для чого кілька профілів? Кожна дитина може мати різні зацікавлення залежно від віку. Відео, які вона переглядає, зберігаються у її особистому профілі, а Google автоматично підбирає схожі відео відповідно до попередніх переглядів. Таким чином кожна твоя дитина матиме свій особистий набір улюблених роликів.

YouTube Kids

Весь контент поділений на чотири категорії:

YouTube Kids

У додатку присутня функція пошуку, яку за бажанням можна відключити, таким чином дитина не зможе самостійно обирати відео, їй доведеться задовольнитися тим списком, який пропонує сам Youtube Kids, а також який додав ти сам. Також можна налаштувати таймер, по закінченні якого перегляд відео буде заборонено, поки батько не введе пароль. Теж гарна функція, бо інколи в дитини важко відібрати гаджет добровільно, а коли він сам блокується, дитина приносить планшет мені в руки сама.

YouTube Kids

Перехід в повноекранний режим відбувається одинарним натиском, що дуже зручно. Будь-яке відео можна оскаржити або приховати від дитини, якщо ти вважаєш, що їй такого не можна дивитися. Але я справді не бачив у дитячому ютубі нічого, що можна охарактеризувати як відео не для дітей.

YouTube Kids

Словом, спробуй і побачиш, що я зовсім не для реклами оце все пишу – додаток реально крутий ?

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.

Натискаючи кнопку "Підтвердити", ти даєш згоду на використання файлів cookie на твоєму пристрої для поліпшення навігації сайтом та іншими зручними функціями, а також допомагаєш рекламній діяльності третіх сторін. Жодних протиправних дій із твоїми особистими даними з моєї сторони не відбувається. Детальніше за посиланням внизу.

Політика конфіденційності