Приходжу я ввечері додому з роботи, і мої діти обступають мене із проханнями "Татку, дай планшетика! Дай телефончика!" Не кидайте в мене камінням – так, я неправильний тато, мої діти змалку сидять в інтернеті 😋

Та суть цієї статті не в тому, який я поганий батько, а в тому, що мене завжди цікавило питання, як обмежити кількість реклами в YouTube, за допомогою якого мої чада дивляться мультики та дитячі передачі, оскільки дитині важко пояснити, що треба трішки зачекати, щоб тьотя в планшеті розказала, як заробити мільйон за два тижні, аж потім буде наступна серія "Фіксиків".

Нещодавно я натрапив на дуже класний проект – Youtube Kids. Що воно таке? Справжній дитячий ютуб. Практично без реклами (насправді я ще не бачив у цьому додатку жодної реклами, але на деяких ресурсах пишуть, що реклама все-таки присутня, але ретельно перевіряється). На YouTube Kids, наприклад, не дозволена реклама продуктів харчування або напоїв, відеоігор, а також рекламні ролики, призначені для дітей від 12 років, або клікабельна реклама.

Для початку ти просто входиш у свій Google-аккаунт, потім створюєш кожній дитині профіль:

YouTube Kids

YouTube Kids

Для чого кілька профілів? Кожна дитина може мати різні зацікавлення залежно від віку. Відео, які вона переглядає, зберігаються у її особистому профілі, а Google автоматично підбирає схожі відео відповідно до попередніх переглядів. Таким чином кожна твоя дитина матиме свій особистий набір улюблених роликів.

YouTube Kids

Весь контент поділений на чотири категорії:

YouTube Kids

У додатку присутня функція пошуку, яку за бажанням можна відключити, таким чином дитина не зможе самостійно обирати відео, їй доведеться задовольнитися тим списком, який пропонує сам Youtube Kids, а також який додав ти сам. Також можна налаштувати таймер, по закінченні якого перегляд відео буде заборонено, поки батько не введе пароль. Теж гарна функція, бо інколи в дитини важко відібрати гаджет добровільно, а коли він сам блокується, дитина приносить планшет мені в руки сама.

YouTube Kids

Перехід в повноекранний режим відбувається одинарним натиском, що дуже зручно. Будь-яке відео можна оскаржити або приховати від дитини, якщо ти вважаєш, що їй такого не можна дивитися. Але я справді не бачив у дитячому ютубі нічого, що можна охарактеризувати як відео не для дітей.

YouTube Kids

Словом, спробуй і побачиш, що я зовсім не для реклами оце все пишу – додаток реально крутий 🙂