Блоґ

Статті на різноманітну тематику, написані з власного досвіду. Приєднуйся до мене у соцмережах (кнопки внизу), щоб першочергово бачити оновлення на сайті.

Соломія Лень – Обійми мене

Приклад запису вокалу з мікрофона в моїй домашній студії звукозапису. Сл. та муз. С. Вакарчука. Запис, зведення та монтаж А. Іванюри.

Як зробити прелоадер для сайту на WordPress

Прелоадер – це анімований ефект завантаження сторінки, що показується на сайті, поки той повністю не завантажиться. Встановити його собі на сайт може кожен.

Двійний клац для запуску файлів та тек в PCManFM

За замовчуванням штатний файловий менеджер LXDE PCManFM відкриває файли та теки потрійним клацом. Читай, як переназначити цю функцію на двійний клац.

Встановлення Arch Linux у 2020 році. Нові нюанси

Лінуксоїди не сплять – кожного разу придумують щось нове. Цього разу зміни у підключенні до WiFi при встановленні Arch Linux, запрошую переглянути.

Встановлення Windows поруч із Linux

Буває й таке, що ти постійно користуєшся Linux, а виникає потреба встановити Windows заради однієї програми, яка потрібна для роботи. Дивись, як це зробити.

Богдан Кожушко – Ми хочем тиші

"Жодні надсучасні ґаджети не замінять книги, з її енергетикою. Читаючи, спілкуюся безпосередньо з Автором. Часом це дає несподівані плоди".

Як підготувати шаблон WordPress для перекладу

Кожен хороший професійний шаблон Wordpress повинен мати підтримку перекладу на інші мови, щоб кожен міг підлаштувати його під себе. А зробити це нескладно.

Встановлення Linux поруч із Windows

Що робити, якщо ти бажаєш спробувати працювати в ОС Linux, але не хочеш видаляти існуючої ОС Windows? Вихід простий – встановити Linux поруч із Windows.

Темний режим на сайті за допомогою localStorage

Продовження теми про створення світлого і темного режимів сайту. І цього разу розглянемо, як це можна зробити з допомогою localStorage без перезавантаження.

Кнопка перемикання стилю шаблона WordPress

Цікавий спосіб розмістити в шаблоні Wordpress кнопку для перемикання стилю шаблона. Додай функцію "Dark Mode" за допомогою JavaScript та Cookies.

Як установити Ubuntu 20.04 на комп’ютер чи ноутбук

Покрокова інструкція із встановлення Ubuntu 20.04 на комп'ютер чи ноутбук. Перетвори свій гаджет у потужну машину на вільному програмному забезпеченні!

Як встановити Windows 10 на комп’ютер чи ноутбук

Докладно розписаний процес встановлення Windows 10. За допомогою цієї інструкції ти зможеш без сторонньої допомоги встановити Windows на свій пристрій.