Блоґ

Дана стаття пояснить, як виправити ситуацію, коли не працює клавіатура у Windows. Відразу наголошу – коли є якась несправність із клавіатурою, перш за все перевір, чи працює вона взагалі. Для цього при увімкненні комп’ютера спробуй увійти в BIOS. Це зазвичай робиться безперервним натисканням клавіші Del , часом F2 або Esc. Якщо клавіатура у BIOS працює – значить можеш продовжувати читати далі, швидше за все цей матеріал тобі допоможе.

Іноді доводиться міняти розширення файлу. Причин для цього може бути мільйон, але про це я зараз говорити не буду. Я просто швиденько покажу, як увімкнути показ розширень імен файлів у Windows 7 та 10.

Останнім часом користувачі ОС Windows 10 часто жаліються на те, що система незалежно від їхнього бажання починає сама оновлюватися. Часто це буває в зовсім недоречний час. Один мій друг зауважив, що Windows запустив встановлення оновлень на ноутбук, який повинен був використовуватися під час концерту, рівно на 20 хвилин за п’ять хвилин до початку концерту. Погодься – це, щонайменше, свинство із боку компанії-виробника, чи не так? 😉 Отож, зараз ми поговоримо про те, як вимкнути оновлення Windows 10 назавжди.

Маю зараз вдома старого «пацієнта» – системний блок багаторічної давності, на борту якого вмілою рукою прикручена відеокарта ATI Radeon 9250. І все було б непогано, але завдання моє полягає у встановленні на бідолаху ОС Windows 7 32 bit. А на офіційному сайті для відеокарти ATI Radeon 9250 драйвер доступний лише для системи Windows XP.

До Пилата

Виконується у Велику П’ятницю.

Чотириголосна партитура для мішаного хору.

Передруковано для хору “Благовіст” храму Святого Великомученика Юрія м. Рава-Руська.
Обсяг – 1 сторінка. Формат: PDF

У попередній статті ми встановлювали на систему Linux Mint (Ubuntu) локальний сервер. Без жодних зусиль таким способом можна створити один сайт, але не більше. Щоб розгорнути на своєму локальному сервері кілька сайтів, потрібно зробити ще декілька речей. Розглянемо їх детально.

Не буду лити багато водички, відразу приступимо до діла. Отож, для підняття локального сайту нам потрібно:

  1. Веб-сервер
  2. База даних
  3. Обробник скриптів

З різних причин інколи виникає потреба приховати певні бази даних зі списку phpMyAdmin. Наприклад, відразу після встановлення ми можемо побачити у списку відразу п’ять баз даних, які просто візуально заважають при роботі, але видаляти їх в принципі не можна:

Часом трапляється ситуація, коли операційна система перестала завантажуватися, а для того, щоб виправити ситуацію, необхідно просто змінити якийсь параметр у системному реєстрі. Виходить таке собі замкнуте коло: система не завантажується, бо потрібно зробити поправку у реєстрі, а реєстр неможливо відкрити, бо не завантажується система 😀

Працював я тут собі кілька днів із певним сайтом, і раптом при наступному вході в phpMyAdmin на екран полізли помилки, як здалося на перший погляд, в незліченній кількості. Наприклад, отакі:

Вчора мені переслали електронною поштою трек, з яким мені потрібно було трохи попрацювати. Можете уявити мою реакцію, коли я побачив у Gmail отаке?

Мова знову піде про нюанси використання відразу двох систем на одному комп’ютері. І зараз я спробую описати, як діяти, коли одна система «затерла» іншу при встановленні.