Блоґ

На сьогодні більшість софту Linux має графічний інтерфейс, як у Windows. Та є й цікаві консольні програми, сьогодні розглянемо одну із них - ImageMagick.
Як підключити кілька аккаунтів з одного браузера? Нема нічого простішого – використай лише один плагін для Mozilla Firefox!
Пробуєш під'єнувати різні типи клавіатур, і жодна не "заводиться"? Можливо, система взагалі не розпізнає їх. Чому не працює клавіатура у Windows? Читай тут.
Стисло, у двох словах, а вірніше, у двох картинках, я опишу, як увімкнути показ розширень імен файлів у Windows 7 та 10. Елементарно, Ватсон!
"Зачекайте, встановлюється оновлення". Якщо тобі знайома ця фраза на екрані твого комп'ютера, якщо ти хочеш врешті вимкнути оновлення Windows 10, тобі сюди.
Як подружити комп'ютер із Windows 7 32 bit на борту та старенькою відеокартою ATI Radeon 9250? Драйвер готовий для звантаження всередині статті, заходь!
До Пилата. Чотириголосна партитура для мішаного хору. Виконується у Велику П'ятницю. Передруковано для хору “Благовіст” храму Святого Великомученика Юрія м. Рава-Руська. Обсяг – 1 сторінка. Формат: PDF
Як запустити декілька незалежних сайтів на локальному сервері Linux Mint/Ubuntu, якщо Ви працюєте одночасно з кількома проектами? Традиційно розширений опис та готовий скрипт вкінці.
Як швидко підняти локальний сервер в Linux Mint/Ubuntu для розробки та тестування власних сайтів? Вистачає запустити один скрипт. Читайте повністю або гортайте вниз – готове рішення там.
Як приховати непотрібні бази даних в phpMyAdmin, щоб вони не заважали при роботі та не створювали естетичних незручностей? Простий спосіб описаний у цій статті.
Навіть якщо Ваша улюблена Windows перестала завантажуватися взагалі, це ще не привід для її повного перевстановлення. Як внести зміни до системного реєстру Windows, якщо система не завантажується? Після прочитаної інформації відновити реєстр зможе навіть мала дитина.
Після нещодавнього оновлення виникла проблема із phpMyAdmin в Ubuntu/Linux Mint? Швидке вирішення Вашої проблеми саме на цій сторінці.