Меню категорій

Собачок – на природу!

Як то кажуть, добра багато не буває. Поки був сніг, ми з дружиною та своїм улюбленцем Оскаром встигли побувати у справжній казці - Равському зимовому лісі.
Категорії: Життя

Як то кажуть, добра багато не буває. Поки був сніг, ми з дружиною та своїм улюбленцем Оскаром встигли побувати у справжній казці – Равському зимовому лісі. А сьогодні ми знову вирішили подихати свіжим повітрям, та ще й прихопили з собою товариша нашого собаки – курцхаара Дуная.

Цього разу екскурсія відбувалася у Шабельнянському хвойному лісі.

У хвойному лісі дуже легко дихати. У повітрі міститься велика кількість фітонцидів — речовин, які здатні боротися з хвороботворними мікробами. Ці речовини здатні руйнувати туберкульозну паличку, санаторії для хворих на туберкульоз найчастіше знаходяться у хвойних лісах.

Звичайно, що ми скористалися з великою радістю цією даниною від природи, але, як відомо, людина здатна хоч якось приховувати свої справжні почуття. Чого не дано було природою нашим собакам. Що я маю на увазі? Дивись на фото 😉

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.