Дивно, але це факт. Дуже часто я чую, що в певної людини чи зламався телефон, чи заблокували SIM-карту, чи ще з якоїсь причини пропали всі контакти з телефонної книги, і, мовляв, тепер нічого і нікого не знаю, телефонуйте до мене самі!

Дорогі мої, сьогодні XXI століття, і ви просто зобов'язані знати, що номери телефонів КАТЕГОРИЧНО не рекомендується зберігати ні в телефоні, ні в SIM-карті.

Інформація не стосується власників старомодних кнопкових "дзвонилок" – приєднуйтесь до нас, любителів "послинити екран пальцем" 😉

Де ж зберігати контакти?

Подумаймо разом розумно. Телефон можна втопити/розбити/загубити + 100500 варіантів. Про SIM-карту взагалі мова не йде, тут всі попередні варіанти плюс природна смерть картки. Залишаються три варіанти.

Феноменальна пам'ять

В кращому випадку ти пам'ятатимеш всі номери до кінця своїх земних днів. Це найкращий варіант зберігання контактів. Але, на жаль, він не для всіх…

Блокнот під подушкою

Для параноїків – під подушкою блокнот може знайти будь-хто, переховай в інше місце. Тоді навіть я не знайду 😀

А якщо серйозно, то це найнадійніший варіант зберігання будь-чого – телефонних номерів, паролів від різноманітних сервісів тощо. Згадай, чого вартий особистий щоденник через 20 років 😉

Хмарні сервіси

Найзручніший на сьогодні спосіб для зберігання інформації. І якщо ми зараз говоримо про Android-смартфони (а саме про них і йде мова, якщо ти ще досі не здогадуєшся 😉 ), то найкраще зберігати контакти у власному Google-акаунті, в який ти входиш при першому вмиканні телефона (і без якого ти навіть програму з Play Market не звантажиш). Просто при збереженні номера телефону обери зі списку джерел збереження акаунт Google:

Як бачиш, у мене тільки два варіанти збереження контакту – Google та Mi-акаунт від Xiaomi. У тебе можуть бути ще варіанти збереження в телефон та в пам'ять SIM-карти. Сміливо ігноруй все і зберігай в Google.

Чим це краще?

Ти можеш зберегти номер телефону, через 15 хвилин психанути й жбурнути телефоном об стіну. Ще через хвилину ввести дані свого акаунту Google на будь-якому іншому смартфоні, і щойно збережений номер телефону автоматично завантажиться на новий пристрій.

Все це можливо, звичайно, виключно за умови постійного доступу до інтернету, адже дані повинні спочатку завантажитися зі старого телефона в хмару, а потім звантажитися на новий девайс. Але я, здається, вже казав… Дорогі мої, сьогодні XXI століття, і ви просто зобов'язані бути постійно онлайн 😉