Меню категорій

ATI Radeon 9250 – драйвер для Windows 7

Як подружити комп'ютер із Windows 7 32 bit на борту та старенькою відеокартою ATI Radeon 9250? Драйвер готовий для звантаження всередині статті, заходь!
Категорії: Windows

Маю зараз вдома старого "пацієнта" – системний блок багаторічної давності, на борту якого вмілою рукою прикручена відеокарта ATI Radeon 9250. І все було б непогано, але завдання моє полягає у встановленні на бідолаху ОС Windows 7 32 bit. А на офіційному сайті для відеокарти ATI Radeon 9250 драйвер доступний лише для системи Windows XP.

Звичайно, можна знайти драйвери також і для Windows 7, у тому числі у драйверпаках типу Snappy Driver Installer або Driverpack Solution. Але їхнє встановлення призводить до того, що система при вимкненні чи перезавантаженні випадає в синій екран смерті.

Еврика!

Трішки полазивши по мережних просторах, я натрапив на один цікавий адмінський сайтик. На ньому я таки знайшов пригідні ліки для відеокарти ATI Radeon 9250, драйвер для системи Windows 7 32 bit. Ти можеш звантажити його за посиланням нижче, а встановлюється він дуже просто: у диспетчері пристроїв потрібно вибрати пункт "Оновити драйвер" у невизначеного відеоконтролера, а потім вручну вказати теку із драйвером. За хвилину будеш мати робочу конячку 😉

ATI Radeon 9250 – драйвер для Windows 7

Vista_ATI_Radeon_XDDM_6.14.10.6606.zip Звантажити

Можливо, драйвер працює й на інших системах – не пробував. Якщо ти спробуєш і переконаєшся, що в тебе він працює на якійсь іншій системі, напиши в коментарях, будь ласка, – я допишу, щоб інші знали 😉

Раджу прочитати:

Коментарів: 7

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.