Дуже часто мене питають, яку програму поставити для того, щоб можна було скачати музику та відео із вКонтакті або YouTube. Як відомо, вКонтакті – хоч і російська соціальна мережа, але це справжній клондайк різноманітної музики, який може спокійно посперечатися за першість із знаменитим сервісом звантаження музики Zaycev.Net.

Отже, відповідаю – я ніколи не ставив ніяких програм для активації такої функції. Вистачає поставити розширення у браузер, яким ти користуєшся, і все почне гарно звантажуватися. SaveFrom.Net саме це й робить – ставить розширення в браузери.

Перед тим, як звантажувати розширення, перегорни в кінець статті – там є простий опис звантаження відео з YouTube без усіляких розширень. Можливо, тобі більше нічого і не знадобиться 😉

Скачати музику

А тепер докладніше. Переходимо на сайт SaveFrom.Net, і відразу шукаємо у верхньому меню кнопку "Встановити":

Далі тиснемо велику зелену кнопку "Завантажити":

На твій комп'ютер звантажиться невеликий файлик, спершу можна подумати, що це чергова програма, яка встановлюється на комп'ютер, але це не так – поясню вкінці.

Запускаємо цей файлик, і нам пропонують обрати мову встановлення. Шкода, але української у списку немає, тому обираємо російську:

Повна установка засмітить твій комп'ютер різноманітними "фішками" (потрібними і не дуже) Яндекса, тому обираємо "Налаштування параметрів" і виставляємо галочки, як на малюнку нижче:

Даний вибір встановить розширення у браузери, які вже встановлені на твій комп'ютер. Оскільки в мене встановлені три браузери – Google Chrome (раджу всім), Mozilla Firefox і Opera, я відмітив усі три галочки – нехай буде, про всяк випадок 😉

Тиснемо кнопку "Далі" і – знову Яндекс! Тепер нам пропонують встановити цілий браузер від славнозвісної компанії. Відмовляємося, знявши верхню галочку – нижня автоматично затіниться:

Знову тиснемо "Далі", і починається встановлення розширень. Вкінці тиснемо "Завершити":

Після завершення встановлення відкриваємо будь-який із вище зазначених браузерів і бачимо, що у верхньому правому кутку з'явився новий значок (браузер може попередньо повідомити, що з'явилося нове розширення, чи встановлювати його – підтверджуємо цю дію):

Це означає, що розширення успішно встановилося, і тепер ми можемо успішно звантажувати файли із соціальних мереж. Ось як це виглядає вКонтакті:

А ось так в Youtube:

А щоб ти не подумав/ла, що встановилася таки програма, а не просто розширення у браузер, можеш зайти в панель керування, знайти там пункт "Програми та засоби" (або "Установка та видалення програм" у Windows XP) та переконатися, що ніякої програми з назвою SaveFrom.Net там немає.

Бонус. Звантаження з YouTube без встановлення розширень

Звантажити відео з YouTube можна за допомогою цього ж сервісу, але без встановлення його розширень. Достатньо змінити посилання, видаливши з нього піддомен www. (із крапкою) та додавши на те саме місце дві літери ss (без крапки). Тобто, наприклад

https://www.youtube.com/watch?v=hJJnPG4gJzQ

змінюємо на

https://ssyoutube.com/watch?v=hJJnPG4gJzQ

У вікні, яке згенерувалося, залишається натиснути зелену кнопку "Завантажити", також можна змінити параметри звантаження по стрілочці правіше:

Користуйся на здоров'я!