Коли MT Power Drum Kit 2 був офіційно випущений у січні 2012 року, він коштував 39$. Без особливого галасу (точніше, взагалі мовчки) цей чудовий віртуальний акустичний ударний набір був повторно випущений як безкоштовне програмне забезпечення Manda Audio. На сайті розробника немає жодної додаткової інформації, крім того, що повну версію продукту тепер можна завантажити та активувати безкоштовно.

Детальніше про MT Power Drum Kit 2

MT Power Drum Kit 2 — це стандартний поп/рок акустичний барабанний модуль, що містить набір чудових семплів ударних. Ударна установка звучить дуже добре, але в налаштуваннях ти будеш досить обмежений. Та, незважаючи на таку маленьку неприємність, інструмент достойний уваги – він уже налаштований так, що повинен гарно лягати в мікс без жодних додаткових налаштувань.

При бажанні можеш спробувати інші бібліотеки ударних – список ось тут.

Як бонус, плаґін включає чудову колекцію барабанних грувів і заливок у форматі MIDI. Їх можна використовувати у вбудованому секвенсорі грув або просто додати на доріжку твого секвенсера за допомогою перетягування. Одні лише барабанні груви, безумовно, варті того, щоб їх завантажити, особливо якщо тобі не дуже подобається створювати барабанні партії вручну.

Хоча вбудованих налаштувань у плаґіна небагато, MT Power Drum Kit 2 підтримує кілька виходів, що дає величезний плюс, якщо ти хочеш обробити семпли ударних за допомогою улюблених ефектів сторонніх розробників. Графічний інтерфейс є красивим і чистим, а плагін також включає акуратне вікно мікшера з простим компресором на кожному каналі. Хоча це лише простий компресор з однією ручкою, він добре працює для зміни характеру ударів барабанів на льоту.

Як отримати безкоштовно

Щоб отримати безкоштовну копію MT Power Drum Kit 2, просто завантаж програму встановлення на сторінці продукту та дотримуйся наданих інструкцій з активації. Плаґін запускається із стартовим екраном, на якому тобі пропонують залишити невеличкий донат на розвиток програми. Після донату ти отримаєш код реєстрації, після введення якого на тому ж стартовому екрані останній перестане з'являтися при кожному запуску, а плаґін буде відразу готовий до роботи. Та якщо ти не залишиш донату, програма працюватиме так само без жодних обмежень – різниця лише в тому стартовому екрані, який зовсім не заважає роботі MT Power Drum Kit 2.

MT Power Drum Kit 2

Звантажити MT Power Drum Kit 2 Звантажити