SSD Free — це віртуальний ударний інструмент, така собі "демо-версія" повного плаґіна SSD від Steven Slate Drums. Він доступний у форматах плаґінів VST, AU та AAX для сумісних цифрових аудіо робочих станцій на ПК та Mac.

Новий функціонал

Три нові комплекти SSD Free використовують переваги нової функціональності плагіна. Наприклад, для посилення звуку комплекту Deluxe Free 2 Free Tight було використано покращені елементи керування амплітудою напрямної. Усі три набори ударних звучать надзвичайно добре, і це, безумовно, одні з найкращих семплів акустичних ударних, які ти можеш звантажити безкоштовно. Що стосується сумісності музичних жанрів, то барабани SSD Free в основному підходять для використання в рок- та хеві-метал-музиці.

При бажанні можеш спробувати інші бібліотеки ударних – список ось тут.

Найкраще в SSD Free полягає в тому, що він надає користувачу широку палітру інструментів для редагування барабанів. Ти можеш точно налаштувати кожен барабанний канал за допомогою вбудованого мікшера та покращити семпли ударних, використовуючи великий набір інструментів мікшування. SSD Free поставляється з регульованими напрямними, динамікою, елементами керування артикуляцією, гучністю мікрофона тощо. Користувач може зберегти свої власні налаштування ударної установки як пресети для подальшого використання.

Як встановити SSD Free

SSD Free доступний для безкоштовного завантаження на офіційному сайті Steven Slate Drums. Для отримання посилання для завантаження потрібна дійсна адреса електронної пошти. Тобі потрібно буде завантажити та встановити менеджер ліцензій Slate Audio Center, який використовуватиметься для встановлення програмного забезпечення Steven Slate Drums. Зберігай зареєстровану адресу електронної пошти та пароль під рукою, оскільки тобі потрібно буде увійти під час першого запуску Slate Audio Center. Зверни увагу, що підтримуються лише 64-розрядні хости плаґінів.

Звантажити SSD Free Звантажити