Меню категорій

VSTi. Toontrack EZDrummer 2 (ударні)

Багатий і різноманітний набір бібліотек ударних інструментів, простий в освоєнні і водночас дуже багатофункціональний. Спробуй EZDrummer 2!
Категорії: DAW, VST, бібліотеки

У попередній статті ми розглядали чудовий семплер ударних інструментів Toontrack Superior Drummer 2. Він хороший тим, що має кілька величезних бібліотек із наборами ударних, але проблема може виникнути при роботі – він трохи складний для початківців. Що ж – компанія Toontrack тут виділилася неабиякою гуманністю, випустивши ще один семплер, набагато простіший у користуванні – Toontrack EZDrummer 2 (скорочення EZ від easy – легкий).

Особливості

По суті, це спрощена версія Superior Drummer. На жаль, бібліотек старшого брата не читає, але має вдосталь рідних бібліотек на всяк смак, які, до речі, в Superior Drummer 2 відкриваються без жодних проблем. Тобто, по суті, якщо ти маєш досвід у роботі з такого типу програмами, ти можеш спокійно ставити собі тільки Superior Drummer 2, та інтегрувати у нього бібліотеки з обидвох програм.

Та є одне "але": Toontrack EZDrummer 2 не тільки легший у користуванні, а й має приємніший інтерфейс, як на мене. Коли в Superior Drummer всі бібліотеки виглядають однаково, а додаткові інструменти просто поміщені в шестикутники збоку, то в EZDrummer 2 кожен інструмент виглядає по-своєму, майже по-справжньому (хіба трохи мультяшно 🙂 ).

Послухати EZDrummer 2

Отже, я підготував для тебе невеличку аудіо-презентацію бібліотек EZDrummer, а також ти зможеш візуально оцінити якості програми. Вперед!

EZX Americana

EZX Blues

EZX Classic

EZX Claustrophobic

EZX Cocktail

EZX Drumkit from Hell

EZX Electronic

EZX Funkmaster Clyde

EZX Funkmaster Jabo

EZX Indie

EZX Jazz

EZX Latin Percussion

EZX Metal

EZX Metalheads

EZX Metalmachine

EZX Nashville

EZX Pop

EZX Rock

EZX Rock Solid

EZX Twisted Kit

EZX Vintage Rock

EZX2 Modern

EZX2 Vintage

EZX2 Pop Rock

Ось такий аудіо-візуальний огляд вийшов. Думаю тобі варто спробувати Toontrack EZDrummer 2 хоча б для того, щоб спробувати. А там хтозна – може, він залишиться у тебе надовго…

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.