Меню категорій

VSTi. Toontrack Superior Drummer 3 (ударні)

Гігантська бібліотека "сирих" звуків, унікальний дизайн, плавний робочий процес та купа функцій для написання ударних. Superior Drummer 3.
Категорії: DAW, VST, бібліотеки

Раніше я вже згадував про чудові VST-ударні від компанії Toontrack – Superior Drummer 2 та його молодшого брата EZDrummer. Сьогодні хочу розповісти ще про одну супер-машину від даної компанії, программу нового покоління – Toontrack Superior Drummer 3.

Особливості

Програма пропонує величезну кількість можливостей для роботи зі звучанням ударних і перкусії, а також велику бібліотеку сирих звуків на 230 Гб. Запис інструментів для Toontrack Superior Drummer 3 відбувалася в студії Galaxy Studios під керівництвом Джорджа Массенбурга, а сумарна підготовка релізу до випуску зайняла в цілому 7 років.

Superior Drummer 3 отримав повністю перероблений графічний інтерфейс, включаючи тривимірну графіку і нову структуру основного вікна з можливістю масштабування. Плагін має свій вбудований мікшер з 11 мікрофонними каналами та 35 різних ефектів обробки, включаючи компресори, еквалайзери, гейти і т д. Всі ефекти можуть підключатися індивідуально на кожен канал.

У програмі використовується набір ударних 6 різних марок (Ayotte, Gretsch, Pearl, Premier, Ludwig, Yamaha) і додаткові інструменти. До складу бібліотеки також увійшли 350 вінтажних електронних установок, взятих із класичних драм машин. Всі комплекти ударних і пресети рознесені в плейлисти з відповідними їм музичними жанрами.

Toontrack Superior Drummer 3

До особливостей Superior Drummer 3 відносяться: вбудований секвенсор із редактором сітки, редактор часу і швидкості, підтримка автоматизацій і гарячих клавіш, стилі відтворення, можливість використання декількох доріжок для пісні, текстовий пошук, розширене управління мікрофонами, створення карт з темпами.

Особливо варто відзначити значне розширення функцій програми для роботи з MIDI. У плагіні була реалізована можливість перетворення аудіо файлів в MIDI доріжки, а сама робота і повноцінне редагування MIDI тепер можливі в інтерфейсі Superior Drummer. Бібліотека зразків MIDI, що поставляються з програмою, нараховує 1640 файлів, які були записані професійними барабанщиками.

Універсальність

Superior Drummer 3 підтримує підключення розширень Toontrack SDX/EZX і бібліотеки EZdrummer 2 / Superior Drummer 2. Всі налаштування, пресети і настройки можна без втрат перенести в нову версію програми. Тобто тобі не обов'язково тримати на своєму комп'ютері всі три програми, вистачить останньої версії, яка без проблем читатиме всі бібліотеки.

Ціна

Вартість Toontrack Superior Drummer 3 на сьогодні становить 349 євро за стандартну версію та 269 євро у випадку, якщо ти оновлюєшся з EZDrummer 2. Замовити програму можна на офіційному сайті Toontrack.

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.