Меню категорій

Шок! Куди пропали всі новини

Останні зміни на моєму блозі. Для кого і навіщо? Шок, який я пережив, побачивши реакцію людей на щиросердечність. Рекомендую прочитати всім.

Усім привіт! Давненько я нічого не писав, а змін на блозі трохи назбиралося, тож треба поділитися, дещо пояснити, а кому ще щось цікаво, то може і в коментарях уточнити. Увага! Ключове слово статті – шок, декому може не сподобатися те, що я тут писатиму.

Новини культури – шок! Видалено.

Почнімо з того, про що я натякнув у назві статті. Куди все ж таки поділися всі новини культури, якими я так захопився останнім часом?

Час від часу я люблю заглядати на аналітичні сайти для контролю над своїм блогом. І останні два роки мене тішив той факт, що в сайту підвищилися рейтинги в пошуковиках. Та ось нещодавно я знову перевірив показники і… О горе! Пошукова система Google понизила рейтинг блоґу на одиницю! Це справжній шок для мене, оскільки я стараюся завжди підтримувати сайт на належному рівні.

Проаналізувавши все, що я робив останнім часом, я дійшов висновку, що вся причина саме у розділі з новинами культури. Як це може бути, спитаєте Ви? А отак. Признаюся чесно – у зв’язку з обмеженою кількістю вільного часу я не завжди писав новини «своїми словами», – як то кажуть, – а переписував з інших сайтів, додаючи кілька своїх речень, або просто трішки змінюючи текст. А кілька статей було взагалі нахабно скопійованих (каюся щиросердно, та вже пізно 🙁 ).

Ну й що з того, – знову спитаєте Ви. А справа власне у пошуковиках. Коли пошукова система проаналізувала мою сторінку з новиною, вона шукає збіги у всій мережі, а потім порівнює по часу створені однакові матеріали. Звісно, що матеріал, з якого я списував, буде старший по часу, а отже система цілком справедливо вважає його оригіналом, а мою статтю – вкраденою. А така ситуація власне й впливає дуже негативно на загальний рейтинг сайту.

Саме тому я вирішив раз і назавжди покінчити з отаким плагіатом, а отже не задумуючись видалив цілий розділ із новинами. Кому було цікаво – вибачайте, я буду ділитися такими новинами в соціальних мережах, слідкуйте там, якщо бажаєте (посилання на мої сторінки в соцмережах на сторінці вище).

Переклади книг – шок! Видалено.

Ще один розділ, який безслідно зник назавжди. А навіщо йому існувати, якщо в мене доходять руки перекласти від сили 6-7 сторінок на рік? Сміливо видалено без будь-яких внутрішніх переживань. Як то кажуть – навіть рука не затремтіла 😀

Мінусовки – не шокуйтеся, є вони. Але…

І остання серйозна зміна на даний час. Розділ з мінусовками змінив свій статус – тепер це інтернет-магазин цифрових товарів. Чому я пішов на такий крок?

Наскільки я помічав досі, переважна кількість відвідувачів сайтів із мінусовками приходить на сайт суто для того, щоб знайти і безкоштовно звантажити собі мінусовку. І все. А автори мінусовок, які великодушно віддають свої творіння на благо народу абсолютно безкоштовно, дуже часто замість слів подяки чують купу критики та інших поганих слів. Це не висмоктано з пальця, я сам бачив досить пристойну кількість таких коментарів на одному сайті мінусовок (думаю, багато хто вже давно здогадався, про який саме сайт іде мова).

Отож я психанув,  і тепер всі мої мінусовки будуть платними. Для тих, кому вони дійсно потрібні, ціна зовсім невелика, а любителям повної халяви, за яку можна ще й пообс…ти, куля в лоб.

До речі, до уваги працівників податкової служби – не забудьте подивитися дату публікації цієї статті, перед тим як іти мене штрафувати за величезні неофіційні заробітки 😉 Я думаю, що якусь пристойну суму в місяць на мінусовках я не скоро зароблю, тому будьте спокійні, і цікавтеся краще людьми, в яких насправді кури не клюють грошей, зароблених нечесним шляхом 😯

Кінець

Ось такі новини. Хто таки отримав шок, або кого образив – вибачте, не хотів. Проста констатація фактів. Дякую всім, хто заходить на мій блоґ. Не забувайте залишати коментарі – мені завжди цікава Ваша думка про все, що я пишу. На все добре!

Прокоментувати