Меню категорій

Соціальний замок безкоштовно

Що таке соціальний замок, як ним користуватися і де звантажити соціальний замок безкоштовно? Ви отримаєте відповіді на всі ці запитання у даній статті.

Що таке соціальний замок, для чого він використовується, і де можна звантажити соціальний замок безкоштовно? Читайте далі, і Ви отримаєте відповіді на всі ці запитання.

Напевно, Ви вже неодноразово помічали, що на багатьох інтернет-сторінках вискакують посередині віконечка із пропозицією підписатися на оновлення сайту в соцмережах. Що це означає? Для Вас це, можливо, надокучлива реклама, а для власника сайту це один зі способів розкрутити свій сайт – просування у соціальних мережах, що на рівні професіоналів описується абревіатурою SMM (social media marketing – маркетинг у соціальних мережах).

Я на своєму блозі використовую менш надокучливий варіант соціального маркетингу – соціальні замки. Як воно працює? Як Ви вже знаєте, на своєму блозі я виставляю мінусовки, ноти для хору та інші плоди своєї праці. Якщо на мінусовки я поставив мінімальну ціну, то ноти та стилі для Roland GW-8 Ви можете звантажити цілком безкоштовно. Правда, є один нюанс.

Соціальний замок – з чим його їдять

Коли Ви відкриєте будь-яку статтю, звідки можна щось звантажити, то не побачите кнопки для звантаження а побачите наступне:

Соціальний замок безкоштовно

Що воно таке? Та все нормально, просто віконечко із нотами та кнопкою для їх звантаження перекрите другим віконечком – із кнопками поширення даної сторінки в соцмережі. І воно не зникне, поки Ви не натиснете будь-яку із кнопок та не поширите моєї сторінки у себе в Контакті, Фейсбуку чи ще десь… Відразу після поширення верхнє вікно зникає, а нижнє, розмите, набуває звичайного вигляду, після чого Ви спокійно переглядаєте та звантажуєте все, що там є. Таке блокуюче віконечко і називається соціальним замком.

З одного боку – якщо Вам потрібен контент, схований під замком, то Вам не важко буде репостнути дану статтю. З іншого – мені хоч якась подяка за безкоштовну роздачу файлів у вигляді репосту 😉

Соціальний замок безкоштовно – це реально?

Тепер основне. Більшість хороших фішок для сайтів у переважній більшості платні. Якщо Ви введете в пошуку Google фразу «соціальний замок», то в першу чергу потрапите на російський сайт sociallocker.ru. Непоганий сервіс, але ціна за таку фішку, як на мене, трохи захмарна (можливості безкоштовної версії урізані настільки, що пропадає інтерес до плагіна). Ну, якщо Ви заробляєте на своєму сайті нормальні гроші, то сміливо купуйте плагін і не думайте. В моєму ж випадку захотілося пошукати щось більш халявне.

І що Ви думаєте? Халява є! Pluso.net роздає аналогічний соціальний замок безкоштовно без жодних «б», за винятком хіба одного випадку – коли Ви абсолютно повний «нуль», то хлопці можуть самі встановити Вам на сайт свій плагін за символічну плату.

Не скажу, що я дуже великий професіонал, але плагін запрацював у мене без жодної допомоги за три хвилини. Тому я можу спокійно сказати, що отримав його цілком безкоштовно. І Вам раджу! А якщо виникнуть проблеми – можете звертатися й до мене, думаю, я зможу допомогти хоч чимось 😉

На все добре!

Прокоментувати